Medewerkers

U bent hier

Home > Medewerkers


foto's: Kate Neels

Peter Braem

Is barman van het Plus-café en zorgt voor de ontvangst van avond- en weekendgroepen.
regio.brugge@vormingplus.be

Debbie Bussens

Zorgt voor de ontvangst van groepen overdag en het onderhoud van ons cursushuis.
regio.brugge@vormingplus.be

Hilde Demuynck

Organiseert en coördineert het aanbod in de velden 'creatief' en 'leven met smaak'; is contactpersoon voor de gemeente Blankenberge en projectverantwoordelijke 'uitstraling' en 'zindering'.
hilde.demuynck@vormingplus.be

Karl Duc

Is algemeen coördinator. Daarnaast organiseert en coördineert Karl het aanbod rond het thema diversiteit en is hij contactpersoon voor de gemeenten Zuienkerke en Zedelgem.
karl.duc@vormingplus.be

Antje Oenema

Biedt algemene administratieve ondersteuning binnen het team. Beantwoordt telefoons en mails en verzorgt je inschrijving.
antje.oenema@vormingplus.be

Griet Provoost

Organiseert en coördineert het aanbod rond de thema's cultuur, erfgoed, literatuur, muziek en dans; is contactpersoon voor de gemeenten Oostkamp en Jabbeke; is communicatie-verantwoordelijke en zorgt voor de redactie van tijdschrift, website en v-zine.
griet.provoost@vormingplus.be

Annick Sibiet

Beantwoordt je mails en staat je te woord aan de telefoon. Ze verzorgt je inschrijving en de deelnemersadministratie.
annick.sibiet@vormingplus.be

Lobke Vermeire

Organiseert en coördineert het aanbod rond de thema's maatschappij, duurzaamheid, burgerschapsvorming en digitale geletterdheid. Lobke is contactpersoon voor de gemeenten Damme en Beernem.
lobke.vermeire@vormingplus.be

Heidi Vyvey

Doet de boekhouding, beantwoordt telefoons en mails en verzorgt je inschrijving.
heidi.vyvey@vormingplus.be

 

BLIJF OP DE HOOGTE

Schrijf je in voor ons e-zine.

Registreer je om ze gratis de papieren brochure in je bus te krijgen.

V-Zine (elektronische nieuwsbrief)

You must have Javascript enabled to use this form.